ЛІДЕР ГАЛУЗІ - ВИСОКА НАГОРОДА!
2016-12-23

16 грудня 2016 року компанії і організації, визнані лідерами економіки за результатами аналізу їх фінансово-економічних показників Союзом Національних бізнес-рейтингів, отримали національні та міжнародні нагороди на елітній арені столиці України – в концерт- холі Bel’etage.

В урочистій атмосфері вітали як лідерів-дебютантів, так і бізнесменів, які неодноразово піднімалися у топ рейтингів. Серед лідерів – шоколадна фабрика Millennium, «ОНБУД», «Гермес Гранд Волмор», «Гайсинський спиртовий завод», ТМ «Гармонія», Fashion School Олега Данильченка, «Електропостачзбут», «ДНК-лабораторія», ALSER, «Ай Ді Ем-консалт», «Ріттер Біо Агро», «Еко ІР», «Техенергопром», «ВЕНТС», «Грінхарвест» та інші.

Для нашої компанії, ця нагорода досить важлива! Вона дає зрозуміти, що ми рухаємося у вірному напрямку. Адже бути визнаним лідером галузі за фінансовими показниками, рентабельністю, діловою активністю та платоспроможністю, бо саме ці показники брались до уваги організаторами, дуже надихає.

Компанія Грінхарвест взяла золото рейтингу серед підприємств Вінницької області та увійшла у ТОП 100 підприємств України, на ряду з такими компаніями як ТЕРРАТАРСА Україна, Самміт Агро Юкрейн, Агротехносоюз, Укравіт, Агрітема і багато інших відомих компаній.

Враховуючи те, що ми досить молода компанія, подібні нагороди стимулюють до нових вершин.

Урочиста церемонія у Києві мала королівський антураж, адже відбулася під знаком легенди століття – групи Queen. Саме у цьому році виповнилося б 75 років із дня народження її засновника – неповторного Фредді Меркьюрі. Тож для лауреатів НБР і гостей церемонії звучали хіти легендарної рок-групи у виконанні українських зірок: Злати Огневич, Аїди Ніколайчук, дуету «Анна-Марія», Ольги Карпук, Павла Табакова, Романа Полонського, Віктора Романченка, Іващенко Дмитра та Арсена Щавлюка.

P.S. Нижче посилання на методику рейтингування, тобто як саме відбирають лідера тої чи іншої галузі. http://nbr.com.ua/ua/rejting/metodiki-rejtingovaniya

Насіння
Засоби захисту рослин
Мікродобрива