Перспективи застосування препаратів Bayer на садових культурах
2017-02-09

03 лютого 2017 року у м. Вінниця відбувся семінар, організаторами якого були компанія Байер сумісно з корпорацією Вінницясадвінпром .

Байєр – компанія , яка з кожним роком розширює асортимент інноваційних продуктів, щоб допомогти захистити культуру та зберегти майбутній врожай. Кожний сезон зумовлює нові виклики для садоводів, особливо непередбачувані погодні умови. На семінарі, який ми відвідали, був презентований комплексний підхід до захисту саду від Байєр. Особливу увагу було приділено концепції обробок «Тріада».

Також було представлено новий інсектицид «Мовенто» з революційною системною дією, який вже успішно пройшов реєстрацію на території України. «Мовенто» містить інноваційну діючу речовину – спіротетрамат , що відноситься до нового класу інсектицидів та характеризується повною системною дією розподілу в рослині. Він є селективним у відношенні до корисних комах та хижих кліщів, що відповідає вимогам сучасних інтегрованих систем захисту.

На конференцію був запрошений представник компанії Lechler ,яка є провідним європейський виробником форсунок і розпилювальних систем. Були презентовані новинки та ознайомлення присутніх з особливостями обприскування в садах. Велику увагу було приділено такій темі, як «Регулювання зав’язі – запорука успіху у вирощуванні яблук». Були присутні гості з Молдови, які поділились своїм досвідом, щодо закладки, формування та обрізки сучасного яблуневого саду.

Семінар був дуже цікавий та корисний як для дистриб’юторів так і для садоводів.

Компанія Грінхарвест входить до складу корпорації Вінницясадвінпром з 2012 року, це дає нам можливість володіти корисною інформацією від виробників одними з перших.

Насіння
Засоби захисту рослин
Мікродобрива