З висоти пташиного польоту!
2016-12-13

Компанія Грін Харвест постійно дбає про своїх партнерів втілюючи в життя різні інновації в сільському господарстві. Цього року ми придбали професійний безпілотник, який робить відео та фото моніторинг у дуже високій якості 4К.

Це дозволяє нам постійно здійснювати контроль полів наших клієнтів, а також якісно контролювати наші демо-посіви!. Якість, з якою знімає камера безпілотника, дозволяє злегкістю розпізнати шкідника, який причаївся всередині посіву чи визначити бур'яни, якими засмічене те чи інше поле. Також він дозволяє контролювати якість внесення гербіцидів, виявити пропуски. Є навіть такі фільтри, які допомагають визначити насиченість поля азотними добривами, що в свою чергу дозволяє правильно розподілити кількість добрив. Безпілотник дозволяє виявити крадіжки, наприклад, в посівах кукурудзи, коли населення може за сезон знищити від 20% врожаю.

Завдяки цьому інноваційному рішенню наша компанія може допомогти клієнту провести якісну оцінку виконання різних агротехнічних заходів: боронування, культивації, внесення добрив, оприскування посівів, збір урожаю тощо. Фото та відео відзняті з висоти пташиного польоту дозволяють нашим партнерам по-новому подивитись на свою роботу. Для того, щоб замовити цю послугу безкоштовно, потрібно лише приєднатись до нашої професійної команди!

Насіння
Засоби захисту рослин
Мікродобрива