Ранньовесняне підживлення гороху в умовах 2017 року.
2017-04-26

Горох цінна продовольча культура, однак недостатня увага до технології його вирощування не забезпечує високих стабільних урожаїв. За статистичними даними Мінагрополітики у цьому році посіви гороху становлять понад 300 тис.га. Особливістю гороху є слабкість кореневої системи, її вразливість до кореневих гнилей. Тривалий холодний період, а в окремих областях з снігом та морозами суттєво загальмував ріст та розвиток рослин.

Для виправлення ситуації на посівах гороху, забезпечення рослин молібденом , посилення росту кореневої системи та з метою профілактики поширення хвороб кореневої системи пропонуємо одночасно з внесенням Базаграну, для внесення якого зараз по більшості площ наступають оптимальні строки, провДля виправлення ситуації на посівах гороху, забезпечення рослин молібденом , посилення росту кореневої системи та з метою профілактики поширення хвороб кореневої системи пропонуємо одночасно з внесенням Базаграну, для внесення якого зараз по більшості площ наступають оптимальні строки, провести позакореневе підживлення рослин мікродобривами Еколайн молібден комплексний у дозі 0,5 – 1,0 л/га + Еколайн фосфітний К у дозі 1, 0 – 1,5 л/га.

Еколайн Фосфітний К

Комплексне висококонцентроване спеціальне добриво з фунгіцидною дією, яке призначене для підвищення стійкості рослин до збудників грибкових захворювань та посилення росту кореневої системи на широкому спектрі культур.

Еколайн Молібден Комплексний

Концентроване молібденове мікродобриво розроблене для усунення прояву дефіциту молібдену, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення цим мікроелементом.
Насіння
Засоби захисту рослин
Мікродобрива