DuPont
2017-04-13

Незважаючи на економічні, політичні, фінансові негаразди нашої країни, виробничі виклики українського агробізнесу та постачальників цієї галузі, можна ствердно констатувати, що не все так погано! І як у виробничників, так і у нас, компанії “Дюпон“, є певні досягнення, якими можна пишатися.

Дивлячись на динаміку продажів ТОВ “Дюпон Україна” хотілося б відмітити, що компанія значно збільшила об’єм бізнесу та впевнено займає 4-ту позицію на ринку! Цього не вдалося б досягти без якісних продуктів, агрономічної підтримки та, найголовніше — Вашої довіри, довіри сільгоспвиробника!

Основними “драйверами” зростання бізнесу “Дюпон” в Україні є налагоджені партнерські стосунки з кінцевими споживачами та дистриб’юторами, і, звісно, нові продукти та рішення, як для польових культур, так і для плодо-овочевих. Особливо це стосується фунгіцидного портфелю Дюпон, що надзвичайно потужно проявив себе на полях «вологого» 2016 року: Аканто Плюс® і Танос®, Таліус®, Вареон® та Абруста®. Як завжди, не соромно було за Гранстар® Голд, Сальса®, Таск® Екстра, Хармоні®. До цього переліку варто додати нові гербіциди 2016 року - Хармоні® Класік, Карібу® Дуо Актив, Вензар®. Фунгіцидний портфель разом із Аканто Плюс® і Танос® збільшує свої об'єми на загальному ринку. А найсучасніший інсектицид, дійсно диво науки — Кораген®, знову готовий продемонструвати гарні результати проти кукурудзяного метелика!

У 2017 ми пропонуємо ряд розширень реєстраціі, наприклад Танос® на сою, а також повернення на ринок легендарного фунгіциду Косайд® 2000. І, що особливо приємно, у 2017 році, разом з вами, ми святкуємо 10-річчя технології ЕкспресСан™ в Україні.

Ми пишаємось тим, що у ці нелегкі часи компанія “Дюпон” завжди йшла поряд з українськими виробниками с/г продукціі та приймала безпосередню участь у фінансуванні та розбудові аграрного сектора нашої держави. Наша участь у роботі АПК України і підтримка фермерів, господарств та агрохолдингів не обмежені лише постачанням сучасних засобів захисту рослин і новітніх виробничих технологій. Наша команда професіоналів – одна з найбільш досвідчених на ринку, готова надати допомогу і відповісти на будь-які запитання та виклики.

Обираючи партнером нас, компанію “Дюпон”, Ви отримуєте нашу підтримку сьогодні і в майбутньому! Наше завдання №1 — допомагати Вам бути успішними завжди!
Насіння
Засоби захисту рослин
Мікродобрива