Екоорганік - надійний партнер!
2016-12-13

Компанія Грінхарвест співпрацює виключно з перевіреними виробниками, для яких слово якість стоїть на першому місті. Одним із таких партнерів сміливо можна назвати компанію Екоорганік, яка є одним із лідерів по виробництву якісних мікродобрив. Наша співпраця бере свій початок ще з перших днів створення обох компаній і продовжується вже на протязі 6 років.

Грінхарвест є офіційним дистриб'ютором ТОВ "Екоорганік" на території нашої країни.

Науково-виробнича компанія «Екоорганік» спеціалізується на виробництві препаратів для сільського господарства. Основу «портфелю» продуктів компанії на сьогоднішній день становлять мікродобрива для позакореневого живлення рослин. Наукові дослідження, впровадження інноваційних та високоефективних препаратів у аграрному секторі – пріоритетні напрямки діяльності компанії.

Підприємство розпочало свою діяльність у 2011 році як ексклюзивний представник в Україні іспанської компанії «ARVENSIS AGRO, S.A.» – одного із світових лідерів з виробництва спеціальних рідких добрив. У ході співпраці була організована науково-дослідна робота, до якої були залучені відомі науково-дослідницькі центри Іспанії та Польщі, а також провідні вчені Національної Академії Наук та Національної Академії Аграрних наук (НАН та НААН) України. Результатом даної співпраці стала лінійка мікродобрив з хелатованими мікроелементами в біологічно активній формі для передпосівної обробки насіння та позакореневого підживлення рослин. У 2015 році українському агровиробнику запропонована власна лінійка мікродобрив під торговою назвою «Еколайн». Лінійка включає 39 марок мікродобрив, адаптованих під потреби українських технологій рослинництва.

Насіння
Засоби захисту рослин
Мікродобрива